klamm.de
Klamm.de
Rejestracja
Zarabianie
Nawigacja
Wypłata
Klamm.de.en.version
Klamm.de.fr.versionf
MoneyBookers
Lose
Lose fr.version
Lose en.version
Zegar
O firmie
AGB - Regulamin
Problem
Linki
Reklama
Zarabianie przez internet

Katalogi
Statystyki


 

 

KLAMM - KROK PO KROKU

AGB - Regulamin

AGB - Regulamin Klamm.de

§01 Członkostwo w społeczności Klamm.de jest dobrowolne i podlega poniższym regułom.

§02 Wysyłanie formularza oznacza znajomość i akceptację regulaminu

§03 Członkostwo jest bezpłatne

§04 Jedna osoba może mieć tylko jedno konto. Dotyczy to także członkostwa w Forum. Użytkownik może używać jedynie własnego konta, zakładanie drugiego, lub używanie kont cudzych jest bezwzględnie zakazane.

§05 Rozwiązanie umowy przez użytkownika może nastąpić bez podania przyczyny. Z tą chwilą uzyskany dochód przepada i nie podlega wypłacie.

§06 Minimum wypłaty jest określone na poziomie 5 € ( 5 Euro ). Użytkownik może zażądać wypłaty z chwilą osiągnięcia minimum. W przypadku nie osiągnięcia go, stan konta przechodzi do następnego miesiąca i jest na bieżąco aktualizowany.

§07 Użytkownik jest zobowiązany do niewykorzystywania serwisu w sposób niezgodny z prawem, w szczególności do nie rozprzestrzeniania treści skrajnych, szkalujących, nieprzyzwoitych, o zawartości pornograficznej, rasistowskiej, antyreligijnej, naruszających dobra osobiste osób trzecich, gróźb i tym podobnych.

§08 W szczególnych przypadkach Klamm.de zastrzega sobie prawo wypowiedzenia członkostwa użytkownikowi. W skrajnych przypadkach może to skutkować konsekwencjami cywilnymi i karnymi. W przypadku restrykcyjnego usunięcia użytkownika ze społeczności klamm przepadają wszystkie roszczenia użytkownika w stosunku do klamm.de.

§09 Klamm.de nie gwarantuje niezmienności systemu i zastrzega sobie prawo do zmiany stawki a także czasu przeładowania strony. Zastrzega sobie prawo do ograniczenia płatnych odświeżeń w przypadku nieregularnej liczby lub działaniu na szkodę systemu

§10 Zabrania się użytkownikom umieszczania strony głównej Klamm.de w Famesets ("ramki"), tagach IMG (tagi do banerow klamm), IFrames, Layerach itp. Zabrania się też umieszczania strony Klamm.de w oknach pop-up i w wymianie ruchu internetowego.

§11 Zabrania się używania wszelkich skryptów i programów oszukujących, automatycznie przeładowujących/odświeżających stronę, lub klikających w linki.

§12 Użytkowanie Textlinków lub Powerlinków i Loselinków wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem dodatkowych reguł. Uczestnictwo w forum obliguje do przestrzegania jego Regulaminu. Użytkownika uczestniczącego w Aukcjach-lose obowiązuje Prawo Lose.

§13 Klamm.de zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w ustaleniach bez uprzedzenia. Informacje o zmianach zostaną podane w dziale News. Użytkownika który nie akceptuje wprowadzonych zmian zobowiązuje się do wypowiedzenia uczestnictwa w ciągu 14 dni.

§14 Zabrania się spamowania.

§15 Bezskuteczność całkowita lub częściowa jednego z zastrzeżeń nie zmienia ważności innych zastrzeżeń. Klauzulę nieskuteczną zastępuje się inną w celu sprecyzowania warunków.

§16 W przypadku wątpliwości prawnych sądem właściwym jest Sąd w Neustadt przy Weinstraße. Prawem obowiązującym jest prawo Bundesrepublik Deutschland.

Reklama

Polecane

Reklama
Konkursy
Programy Partnerskie
Loga i dzwonki
BestProxy: Proxy list
Święta, tradycje, zwyczaje
Walentynki
Boże Narodzenie
Andrzejki
Wielkanoc
Dzień Dziecka
Komunia

Strona autorska. anta. ©2005 all rights reserved.