klamm.de
Klamm.de
Rejestracja
Zarabianie
Nawigacja
Wypłata
Klamm.de.en.version
Klamm.de.fr.versionf
MoneyBookers
Lose
Lose fr.version
Lose en.version
Zegar
O firmie
AGB - Regulamin
Problem
Linki
Reklama
Zarabianie przez internet

Katalogi
Statystyki


 

 

KLAMM - KROK PO KROKU

MoneyBookers


MoneyBookers jest własnością firmy Mooneybookers Limited a powstał jako swego rodzaju filia firmy Gatcombe Park Ventures Limited i jest jednym z internetowych banków, bardzo wygodnym dla dla osób zarabiających w internecie i akceptowanym przez wiele firm, które wprowadziły opcje wypłaty właśnie przez MoneyBookers.

Sposób ten preferują głównie systemy niemieckie, ale firm które wprowadzają ten sposób rozliczeń wciąż przybywa, zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy firmy szukają alternatywnych rozwiązań w związku z problemami z PayPalem.

Działalność MoneyBookers polega na transferze pieniędzy użytkownikami. Numer konta jest tu zastąpiony adresem e-mail, a wszystkie operacje związane z transferem pieniędzy odbywają się w sieci. Założenie konta jest bezpłatne, nie ma też obowiązku posiadania na nim gotówki, stan zerowy konta nie ma wpływu na jego istnienie.
Wymóg jest tylko jeden - osoba zakładająca konto powinna mieć ukończone 18 lat.

Ponieważ konto wymaga weryfikacji, jeśli nie spełniasz tego warunku poproś rodziców o zgodę na założenie konta na dane osobowe któregoś z nich. Pamiętaj też o zapisaniu sobie danych, które podajesz przy założeniu konta. Jedną z metod zabezpieczeń jest podana przez Ciebie data urodzenia. Prowizje z tytułu operacji pobierane przez MoneyBookers są nieduże, a o wszelkich transakcjach ich uczestnicy powiadamiani są e-mailem.

  • przelew na inne konto MoneyBookers - 1% ( maksymalnie 0,50 euro).
  • czek - 3,5 euro
  • przelew na konto polskiego banku - 1,8 euro.

Od czasu, gdy bank MoneyBookers wprowadził obsługę w języku polskim, stał się jeszcze bardziej przyjaznym bankiem a założenie konta jest bardzo proste. Nie ma więc sensu omawianie procesu rejestracji i poszczególnych funkcji, gdyż są one omówione na stronie MoneyBookers.

Masz już konto, dokonałeś pierwszej wypłaty, albo niedługo to zrobisz. Ale czy nie ma sposobu, by powiększyć swoje zarobki?

Ależ są - oczywiście. Choćby ten.

KLAMM - KROK PO KROKU:

LOSE

Reklama

Polecane

Reklama
Konkursy
Programy Partnerskie
Loga i dzwonki
BestProxy: Proxy list
Święta, tradycje, zwyczaje
Walentynki
Boże Narodzenie
Andrzejki
Wielkanoc
Dzień Dziecka
Komunia

Strona autorska. anta. ©2005 all rights reserved.